Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek színész ha nincs jó...

Lehetek színész ha nincs jó hangom?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék színész lenni és nagyon is van hozzá tehetségem viszont rossz az énekhangom és bot fülem van xD! Akkor már nem uis lehetek színész? Lemondhatok erről?
2009. márc. 27. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől még lehetsz színész, mert vannak olyan darabok is, ahol nem kell énekelni, csak ez valamilyen szinten be fogja határolni a lehetőségeidet. Persze énekhangot lehet képezni - de ez életkortól is függ. Ezt is lehet trenírozni. Attól, hogy nincs hozzá nagy adottságod, még lehet, hogy egész jó leszel.
2009. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha tehetséged van, minden képpen lehetsz, hang nélkül is pantomim szinész!
2009. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak prózai szinészek is! Te maximum nem fogsz muzikelekben, zenés darabokban szerepelni. Sok sikert és kitartást a céljaid eléréséhez!
2009. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a drukkolást.Hát én is úgy gondoltam hogy zenés darabokban nem lennék csak 4-es énekkel felvesznek a dráma tagozatra vajon?mert ott énekelni is kell? vagy nem?
2009. márc. 27. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában a felvételin kell énekelni. (még a GNM színitanodánál is), Ha az nem megy, akkor oda nem igazán esélyes bekerülni. Képzettség nélkül, pedig nem könnyű érvényesülni.
2009. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem gondoltál esetleg arra, hogy elmenj egy magán énektanárhoz, hogy felmérje a hangod? Lehet, hogy csak te érzed magad nem elég jónak és egy tanár mindenképpen tudna adni pár tanácsot.
2009. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!