Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi fizika van az orvosin?

Mennyi fizika van az orvosin?

Figyelt kérdés
meg a fizikán kívül milyen tantárgyak vannak még?(úgy értem az alap kémia és bio mellett.)hogyan lehet még érettségi előtt felkészülni a nehéz és sok tanulásra az orvosin?
2011. júl. 1. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fizika egy félév, régen egy év volt, de most besűrítették egy félévbe. Hát elég kemény, de meg lehet csinálni.

Biosz nincs, csak sejtbiosz, az is csak fogorvosin, áok-n nincs külön. Anatómia, kémia van még első félévben, ezek a legkeményebbek, ezen kívül apróbb tárgyak, pl latin, kémia, fizika alapjait lehet felvenni, tesi kötelező. Második félév bikém, bifiz, anat -ezek a húzósak + több kisebb!

Hát felkészülni nem igazán tudom, hogy lehet, de nagyon elszántnak és szorgalmasnak kell lenni! Nem szabad feladni, még akkor sem, ha esélytelennek tűnik, vagy ha kudarc ér!És nem árt, ha lelkileg is erős vagy...

2011. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sulifüggő. Szóval nagyon szép, amit az első leírt, csak nem mindenhol igaz. Pl. nálunk (Szegeden) két félév fizika van, és van külön "sejtbiológia és molekuláris genetika" tantárgy is, nem az anatómiában van benne. Szerintem minden suli honlapján van fent tematika és órarend, ott nézelődj, mert mint írtam, nem mindenhol egyformák a tárgyak.
2011. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokt, egy kicsit most megnyugodtam...
2011. júl. 10. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!