Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan ered az "államvizsga...

Honnan ered az "államvizsga PÖCS! "?

Figyelt kérdés
Amúgy ma lett meg az államvizsgám, jeee :D
2011. jún. 29. 22:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jogos megjegyzés, ők bölcsészek, nem orvosok.


Fiktív szűrővizsgálatok hallucinálása, hmm. Komolyan ember, fordulj orvoshoz!

2011. jún. 30. 15:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Akit a flame-en kívül érdekelne a kérdés is, annak kiegészítő információként leírnék, hogy valószínűleg ez csak veszprémi szokás, máshonnan nem találtam rá utalást.
2011. jún. 30. 15:22
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

"Fiktív szűrővizsgálatok hallucinálása, hmm. Komolyan ember, fordulj orvoshoz!"

Jó megbeszélted magaddal, hogy mit csinál a pszichológus, és mit az orvos. Azután pedig mégis orvoshoz küldesz. Orvosi vizsgálatra is járok, egészséges vagyok. Édesanyám is jól van.

Szeretnél még valahova küldeni? Sajnos játszani már nem szoktam.

2011. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Én: "Amúgy járok pszichológia szűrővizsgálatra"

Te: "Ha valóban nem találtak problémát, az egészségügy sajnálatos állapotát mutatja..."

82%: "Nem akarok beleszólni a vitába, de a pszichológusnak nem sok köze van az egészségügyhöz. :P"

Te: "Jogos megjegyzés, ők bölcsészek, nem orvosok. Fiktív szűrővizsgálatok hallucinálása, hmm. Komolyan ember, fordulj orvoshoz!"


Te érted magadat?

2011. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A kedves kommentelő felhívta a figyelmet, hogy pszichológiai szűrővizsgálat - amire te állítólag szoktál járni - nem létezik.


Játszani pedig kellene. Valószínűleg az egészséges versengés hiánya okozta elfojtások is hozzájárultak nagymértékű szocializációs hiányosságaid kifejlődéséhez.


Örülök, hogy Édesanyádal minden rendben így elkísérhet a PSZICHIÁTRIÁRA. Ha arra célozgatnál, eszemben sincs anyázni, mostmár komolyan segíteni szeretnék neked!

2011. jún. 30. 16:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Hitgyüli?
2011. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az egyház is egy közösség, ott is találhatsz barátokat. A hitgyüliről nem hallottam sok jót, de inkább nem sérteném senki hitét.
2011. jún. 30. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!