Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen adatokat kell beküldeni...

Milyen adatokat kell beküldeni az oktatási központba? (egyetem)

Figyelt kérdés

az érettségibizonyítvány és a 12. év végi bizonyítványon kívül miket kell még küldeni ? diákigazolvány szám v tanulói azonosító vagy miket ?


linket tudnátok erről adni? pontos linket. a felvin nem nagyon találok


2011. jún. 29. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész alakos aktfotó +/- 20 pontért, csak és kizárólag az oktatási központba, bármi legyen is az...
2011. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 évi év végidet, az érettségid, a diákhoz képet és aláírást.Ha jelentkeztél akkor csak kitöltötted az e-felvételin vagy papír formájában a jelentkezési lapodat( ha még nem és érdeklődő vagy el tudsz rajta igazodni, ajánlom az e-felvételit), abban minden részletesen benne van.Miután leadtad a jelentkezésed, kinyomtatod és elküldöd, kapsz e-felvételin visszajelzést hogy feldolgozták. Ezután kapsz regisztrációs csomagot, benne van hogy elfogadták a többletpontjaidat ha vannak (pl. hátrányos helyzet, nyelvvizsga stb.).Benne vannak a jelentkezéseid, adataid, én pl. 3 szakot jelöltem meg, egyszer az egész felvételi eljárás alatt van lehetőséged sorrendet módosítani.Be kell fizetned az eljárási díjat, csekket küldenek róla 9.000 az alap( 3 szakot jelölhetsz meg)+ 2.000 ft további szakonként.Benne van a diákhoz a csekked, ezt akkor kell befizetned ha küldték hogy felvettek.A ponthatárok meg azt hiszem júl. 21-én zárulnak le.
2011. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, ha hátrányos vagy akkor 4.500 ft csak az eljárási díj, az alap.
2011. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!