Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik már nyelvvizsgáztak,...

Akik már nyelvvizsgáztak, azoknak hogy ment a szóbeli? Nehéz volt? Milyen kérdések voltak?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem a kérdéseket, (tudom, hogy előre nem lehet tudni) mert az angoltanárnőm azt mondta, hogyha vmi furcsa (kor, kinézet stb.) akkor arra egyből rákérdeznek. És én például nem tudom mit mondhatnék akor, ha megkérdezik mért akarok ilyen fiatalon nyelvvizsgát.


15/L


2011. jún. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan nem angolból voltam nyelvvizsgázni,hanem németből,közép ill. felsőfokon is,csak az utóbbi még nem tudom,hogy sikerült-e.Gondolom,te angol középfokú nyelvvizsgát kérdezed.Szerintem egyáltalán nem gond,hogy ilyen fiatalon mész,sőt!Annál jobb:) Úgyse fognak rákérdezni,miért.Ha mégis,mondd azt,mert szereted,és kész.Egyébkét én is jobban szeretem,mint németet.

Én ECL típusú nyelvvizsgát csináltam.Szóbelin volt egy bemutatkozás,aztán adtak két témát,arról kellett beszélgetni.Én igazából szóbelin a két szint között semmi különbséget nem éreztem,max. feésőn kicsit többet mondtam el.(szóbeli amúgy közép 92%;felső 80% lett)

Ha úgy gondolod,szerintem menj el nyugodtan és ne parázz.Így utólag visszanézve már tök könnyűnek tűnek a többi vizsgához képest (pl.egyetem).

Sok sikert:)

2011. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én origón voltam. Hát én alapból szóban gyengébb vagyok angolból (kötött témáról nehezen beszélek), de annyira nem volt vészes. Pl. én tök jól elbeszélgettem a nővel a hobbijaimról vagy ilyesmi. A szituáció is tűrhető volt, viszont a képnél kicsit elbuktam, mert a gyereknevelésről kellett volna beszélnem, de 17 évesen közöm sincs ehhez a témához. De ha megy az angol, akkor ugyis sikerül valamit az ilyenekről is összekaparni. :) Sok sikert!


u.i.: ha megkérdezik hogy miért akarsz ilyen fiatalon nyelvvizsgát mondd, hogy úgy érzed felkészültél, és a jövőben is szükséged lesz rá. :)

2011. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ECL angol felső fokon voltam (szerencsére nagyon jól is sikerült), nekem a hobbikról kellett beszélnem a partneremmel + kérdezgetni egymást egymásról és az urbanizációról kötetlenül (képek alapján), egydül, szerintem nem volt vészes, pedig elég rossz passzban voltam. 19L
2011. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a megnyugtatást:D
2011. jún. 25. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja,és ha valami kérdésed még van,szívesen válaszolok,írhatsz privátban is nyugodtan.Első voltam,a németes;)
2011. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, de nincs több kérdésem,amit tudni akartam azt megtudtam:D
2011. jún. 26. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!