Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Költségtérítéses hallgatóknak...

Költségtérítéses hallgatóknak kell fizetniük Egészségügyi járulékot?

Figyelt kérdés

Elsősorban már volt költségtérítéses egyetemi hallgatók válaszára lennék kíváncsi. Belső infót kaptam, hogy az állam nem fizet a költségtérítéses hallgatók után egészségügyi biztosítási járulékot, ami most kb olyan 4900 Ft lehet HAVONTA. És visszamenőleg fizettetik vissza kamattal együtt. Erről mit tudtok? Főleg, aki már végzett és költségtérítéses volt. A TB nem tájékoztatja a hallgatót - viszont akkor nem tudom, hogy mikor mondja meg, hogy te hülye fizetned kell. De most őszintén. Honnan tudjam, hogy nekem kötelezően kellene fizetnem ha nem is tudok róla? Még jó, hogy szóltak. Gondolom akkor ha elvégeztem az egyetemet :S Lécci sürgős lenne!!!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!


2011. jún. 24. 15:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és küldik a csekket vagy ha nem is csekket, de a tájékoztatót, hogy fizetned kell...
2011. jún. 24. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!