Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ösztöndíjindexet számolunk,...

Ha ösztöndíjindexet számolunk, akkor az jelent vmiféle hátrányt, hogy ha csak a 2. uv-val sikerült átmennem?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy tárgy, volt belőle két zh, nem lett meg így elmentem vizsgázni, megint csak nem lett meg, és harmadjára sikerült. Az hogy csak harmadjára sikerült, le fogja húzni az átlagom?
2011. jún. 24. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
persze.
2011. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem

csak az utolsó jegyet számítják bele

2011. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Igazságtalannak tartom. Ha valaki megbukik (vagy rosszabb jegyet szerez), annak számítsák bele minden próbálkozását az ösztöndíjindexbe.
2011. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra vannak a javító és pót ZH-k, illetve vizsgák, hogy javítsunk, illetve pótoljunk. Szerintem meg az lenne igazságtalan, hogy mindenkitől minden helyzetben elvárnánk a maximális teljesítést. Biztos te is fogsz olyan helyzetbe kerülni, hogy javítanod/pótolnod kell, és akkor biztos nem így fogod gondolni.
2011. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk aláírásig nincs semmiféle ilyesmi, de ha a vizsga csak harmadjára sikerül, azt a tárgyadat már nem számítják bele.
2011. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Azt hiszem, a neptunban írtak el vmit, elvileg nálunk sem számít bele, utánakérdeztem máshol is, meg igazából én is így tudtam. csak meglepődtem.

Azzal meg én sem értek amúgy egyet, hogyha valakinek nem sikerült valami elsőre, akkor már az átlaga kevesebb legyen. Nem lehet mindig mindenki a topon, meg annyi minden befolyásolhatja, h épp hogy tud teljesíteni az ember. Én két napi tanulás után nem rég megbuktam valamiből, utána még egy fél napot tanultam és ötöst kaptam. Nem tudtam sokkal kevesebbet akkor sem, amikor megbuktam, de rosszul jött ki az egész.

2011. jún. 24. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!