Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Infó érettségin lesz vmi...

Infó érettségin lesz vmi segítség? Mint pl töriből forrás.

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem.Ilyenkor a netet is be szokták korlátozni,tiltatni szokták erre az időre a neten azokat az oldalakat,amelyek potenciálisan segítséget nyújthatnak a feladatok megoldásáhozle szokták tiltani a csevegőprogramok futását(msn,skype,jabber,stb.) -direkt azért,hogy a puskázás lehetőségét kizárják...
2011. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de szóbelin.
2011. jún. 17. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
infóból csak max. pár kérdés van a papíron
2011. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem lesz. A tételcím mellett esetleg még a papíron lehet pár szempont segítségként, de ennyi, és miután kidolgoztad és elmondtad a tételedet kapsz még egy gyakorlati feladatot ahol lehet internet hozzáférés a feladattól függően (pl. email fiók létrehozása stb.)de azt a vizsgáztató tanár is látni fogja természetesen.
2011. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de nem minden esetben van feladat, pl. nekem nem volt tavaly, mert a kimeneti perifáriákat húztam
2011. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs, csak kérdés + feladat, ha van
2011. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!