Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 270 ponttal...

Szerintetek 270 ponttal felvesznek a Gamf mérnök informatikusi szakra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne tőlünk kérdezd. Nézd meg a felvi.hu-n a "ponthatárok és rangsorok"-részt, ott "korábbi évek statisztikái", majd a sulid és "2010/Á" kiválasztása után nézd meg a tavalyi ponthatárokat.


Milyen infóra mész? Gazdaságinformatika, mérnök infó vagy programozó? Milyen lett a matekod? Azt ugye tudod, hogy nem Word-öt meg Excell-t vesztek? Csak mert egyik ismerősöm így gondolta még régen és eléggé elhasalt...

2011. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mérnök infóra akarok menni, a matekom sajna nem az igazi csak 3-as de abból világ életemben jó voltam csak ezt elkúrtam, és igen gondoltam, h nem word meg excel lesz
2011. jún. 15. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod a képzést, akkor nyáron érdemes kicsit rákészülni, akár ennek a segítségével is : mathematika.hu
2011. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de hármas matekkal mérnök informatikusra????? Gondolom nem emelten lett hármas. Nagyon fel kell kötnöd a nadrágszárat, mert a középiskolai matek kisnyúl ahhoz képest, ami főiskolán van.
2011. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az évvégi meg minfdeg ilyen matekból az 5-ös de az érettségin valahogy bepánikoltam és elkúrtam... :(.
2011. jún. 15. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát bekerülni még be lehet, de bent maradni nehezebb lesz. :D Amúgy felvi.hu stat sztem is, abból próbálj valamit levonni.

Emelt matek tudást elvárnak, szóval ha csak középszinten voltál, akkor nyáron keress tanárt, aki felkészít szerintem, jobb előre készülni, mert ha az első pár zh-t bukod, akkor a kedved is elmegy, selejtnek érzed magad és nehéz lesz talpra állni, már ha nem buktatnak meg és vágnak ki.

2011. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felvesznek. A gamfon 200-225 pont a felvételi ponthatár. Azért nem kevesebb mert 200 a minimum.
2011. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!