Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van eselyem kolira ilyen...

Van eselyem kolira ilyen hatterrel?

Figyelt kérdés

Egyik szulo munkanelkuli, masik minimalberes alkalmazott, 3 gyerek van, mindharom nappali tagozatos tanulo (eltartott). Lakohely es egyetem kozti tavolsag kb. 220 km.


Alberletet eselytelen, hogy fizetni tudnam, igy ha nagyon eselytelen a koli, akkor sorrendet kell modositanom. A kiszemelt egyetem egyebkent az ELTE-BTK lenne.


2009. márc. 21. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azt mondom készülj fel hogy nem biztos hogy kapsz kollégiumot.

Mi 3- an vagyunk, apukám meghalt, anyukám szintén minimálbéres.Távolság hasonló, én nem kaptam.

Sok sikert!

2009. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én felvételiztem, ilyen szociális hátterűek tutira kaptak kolit. (2005-ben volt)

én persze nem kaptam, pedig az én egyetemem és lakhelyem közt is kb 220 km van, csakhát túl "gazdagok" voltunk hozzá, mivel a pedagógus édesanyám fizetése közalkalmazotti bér, és nem jelenthette be magát minimálbérre, mint ahogy faramuci módon a milliomos vállalkozók szokták...

amúgy hogy tutira menjetek, nem lenne hülyeség az egyik kiskorú unokatestvért vagy más rokongyereket átíratni a ti lakcímetekre!

2009. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


ELTE koliba, a KCSSK-ba vettek fel engem tavaly is és idén is, ennél jobb családi körülményekkel.

Egy szülő munkanélküli, egy minimálbér, 40 km távolság, egy tanuló testvér, jó jegyek (második évtől ez is jó sokat számít).


Ide, ha rendesen meg lesz minden igazolásod, szépen feltöltöd, szinte kizárt, hogy ne vegyenek fel. A kollégium viszont nagyon-nagyon lerobbant.

2009. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azonban ugy hallottam, hogy az egyik legjobb ott a kozossegi elet. :)


Idokozben megtalaltam a pontszamitasi tablazatot, es megnyugodtam. :D


Egyebkent nem tudod, hanyat lehet megjelolni a jelentkezesnel? Ugy tudom, ott is sorrendet kell felallitani, mint az egyetemi jelentkezesnel.

2009. márc. 25. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is KCCSK-s voltam, a Tiednél messze jobb családi körülményekkel rendelkező emberek is kapnak kolit.

Sőt, egy alaptámogatást is fogsz kapni ami olyan 50ezer körül van.

2009. máj. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezésnél a legelső helyre írod be azt ami a legszimpatikusabb. Én nem szerettem a KCSSK-t és a szobatársam sem, de nagyon sokan elég komolyan ragaszkodnak hozzá értem itt azt, hogy 10 éve kb ott lakik...
2009. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám kb 40 éve is ott lakott a KCSSK-ban, azt mondta (akkor még csak az A épület volt) hogy kb. ugyanolyan mint volt, csak leépültebb.

Az épület az lyukas, ami külön érdekes.


Engem az zavart főleg, hogy kint van a városból.

2009. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol lyukas az épület? Én nem vettem észre.


Kérdező, felvettek a koliba? Nekem ma jött értesítő, és felvettek, de nem KCsSK, mivel felújítják (majd hiszem, ha látom).

2009. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem majd csak szeptembertol lesz aktualis. Kozben mar erdeklodtem a foigazgatosaggal is, vazoltam nekik a helyzetemet, es megnyugtattak, hogy valahova biztosan be fogok kerulni. :)


Fontos volt tudnom, mert julius 9.-ig lehet sorrendet modositani, es ha nincs eselyem kolira, muszaj lettem volna kozelebbi egyetemre menni.

2009. máj. 20. 09:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az A épület a 9. szinten lyukas, tuti.
2009. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!