Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtehetem anélkül, hogy...

Megtehetem anélkül, hogy automatikusan egyest kapjak?

Figyelt kérdés
Van egy fizika írásbelim, de nem akarok elmenni szóbelire mert nem tanultam meg a tételeket.
2011. jún. 9. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez most mi? Érettségi vagy egyetem? Mert egyetemen ha szerencséd van, "nem jelent meg"-et kapsz, már ha jó kedvében van a tanszék, ha rossz, akkor megkapod az egyest, így ugrott egy vizsgaalkalmad. Rosszabb esetben még a "kórlapodra" is ráírják, hogy csesztél elmenni, így a következőn agyon szopatnak.
2011. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész el szóbelire akkor érvénytelen lesz az érettségid.
2011. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem mész el szóbelire akkor érvénytelen lesz az érettségid. -> És ez biztos?
2011. jún. 9. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, biztos... mert mit akarsz ezzel elérni? hogy nem tanulsz és akkor nem kell szóbelizned vagy mi?
2011. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem azt, hogy jövőre újra megpróbálom. Csak egy kicsit jobbra írom meg az írásbelit, mert most 79 %-os lett.
2011. jún. 9. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem olyat csinálhatsz, hogy jövőre újra érettségizel az egészből, bár nem tudok erről pontosat mondani
2011. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem, valami 30%-ot írsz, erre 79%... na mindegy.


Ha ez a választható 5. tárgyad, és nem lesz belőle eredményed, akkor nem kaphatsz érettségi bizonyítványt, ergo nem mehetsz felsőoktatásba, érettségi utáni OKJ-ra stb.

Számít egyáltalán a fizika?

2011. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem mész el szóbelire akkor bukod az érettségit. Tehát a kérdésedre a válasz az, hogy nem teheted meg.
2011. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mehetsz majd javítani, annyi függ az szóbelidtől, hogy ismétlő, pótló, vagy javítóérettséginek fogják hívni.
2011. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!