Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap vizsga. Hogy csináljam?

Holnap vizsga. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Holnap nyolctól lesz a vizsga, de bepánikoltam, hogy már 10 óra van. Szerintetek tanuljak 1-2ig vagy keljek fel korán? Melyik lenne a jobb?
2011. máj. 29. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj 1-2ig én is azt teszem fürdés közbe, remek kikapcsolódás! Fürdés közben engeded magadra a jó melegvizet, olvasod a könyved, úgyse tudsz mást csinálni. Sok sikert!
2011. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt javaslom neked,hogy feküdj most le,aludj minnél többet,és holnap kelj fel nagyon korán,ha lehet már 4-5 fele reggel,és friss fejjel vágj bele a tanulásba.Jobban fog majd az agyad.
2011. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti inkább fentmaradnék, de csak mert ismerem magam. Egyrészt: úgysem kelnék fel. Másrész: reggel minél korábban van, annál kómásabb vagyok, úgysem tudnék tanulni. Este sokkal jobban rá tudom tenni magam a tanulásra.
2011. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is éjjel szeretek jobban tanulni. Holnap tíztől vizsga, szerintem háromig magolok, aztán alszom hétig-nyolcig. :)
2011. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ti ilyenkor teljesen nyugodtak vagytok? Hogy győzitek le az álmosságot? Amúgy első éves vagyok és ez így azért új nekem mert nem hagytam az előző félévben semmit az utolsó pillanatra. Most meg teljesen ideges vagyok. Amúgy köszi a válaszokat.
2011. máj. 29. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elég nyugodt vagyok. Sajna egy olyan tárgyból olyan tanárnál lesz vizsgám, akiről tudom, hogy teeeeljesen mindegy, mit írok, vagy kettes lesz, vagy nem. Messze van még a vizsgaidőszak vége, már csak három vizsgám van hátra, ha ebből újrázni kell, akkor így jártam. :)
2011. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nyugodt vagyok. Nagyon ismerem magam, 2ig simán fenn maradok és közbe netezek, tanulgatok. De ha fürdök tudok jót tanulni igazán:D Ha viszont elaludnék most, akkor tutira nem kelnék fel reggel.
2011. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

wc-zés közbe is jó tanulni..:DDDDDDDD

amúgy meg szerintem most is tanulj kicsit...aztán aludj,meg reggel is nézzed át...mert pihend ki magad szerintem!:S meg reggel frissebb az agyad...:)

2011. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

wc-zés közbe is jó tanulni..:DDDDDDDD

amúgy meg szerintem most is tanulj kicsit...aztán aludj,meg reggel is nézzed át...mert pihend ki magad szerintem!:S meg reggel frissebb az agyad...:)

És sok sikert!!!!:))

2011. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Először is nyugodj meg! Aztán tanulj, amennyit tudsz és lesz, ami lesz. Én is így csinálom. Amúgy Xanax. Csak kicsit nehéz leszokni róla... :(
2013. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!