Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ehhez mit szólnak a tanárok?

Ehhez mit szólnak a tanárok?

Figyelt kérdés
Naszóval, holnap megyek vizsgázni, és 23X3tételt kellett volna megtanulnom és csak 12.nél vagyok. Arra gondoltam elmegyek, ha szerencsém van akkor belehúzok abba amit tudok, hanem akkor visszadom és próbálkozom a jövöhéten. A tanár ez hogy veszi? Emiatt esetleg a jövö héten hátránnyal indulok. Ez lesz az első szóbeli vizsgám az érettségi óta és rettentően félek.
2011. máj. 22. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak akik így csinálják, nincs ebben semmi gáz/extra. nem hiszem, hogy hátrányból indulsz legközelebb.
2011. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tanárok általában tapasztalt rókák, semmi gond nincs ebből. Esetleg, ha jó tanuló vagy, kicsit érdekesen néznek rád, de akkor jövő héten jobban fognak próbálkozni, a jobb jegyért.


Sok sikert :)

2011. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oh, mi első anatómia vizsgán (4X12 tétel kb.) bementünk vizsgázni 7:10 körül, és 7:25-kor már a büfében kv-ztunk. :) Mindenki megbukott, vagy visszaadta a tételt.

Vicces volt, főleg, hogy vizsga kezdő ip-re 7:30-at írt ki a tnő.


Amúgy én védőnőiből tanultam meg a 18-ból az első 9 tételt, úgy mentem be. Jó, sikerült a 11-est kihúznom, de össze tudtam kaparni egy hármasra valót (és csak azért lett hármas, mert a tnő olyan egyértelműt kérdezett, amire nem mertem válaszolni, nehogy hülyének nézzen. Azt hittem, bonyolultra gondol, és a világ legegyszerűbb dolgát kérdezte... és hármast adott, mondván, nem tudom. Na, paff...)

2011. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda öröm olvasni, hogy az egészségügyben tanuló hallgatók nem tanulják meg az összes tételt :)
2011. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kicsi a csoport (vagyis a tanár ismer mindenkit arcról), akkor nincs gáz. Ha kicsi a csoport, és olyan a tanár, indulhatsz hátrányból, de csak ismered annyira, hogy ezt meg tudd állapítani. Pl. ha órákon is szívózott mindennel, folyamatosan leszólta a bukott tanulókat, akkor nem érdemes ezzel próbálkozni, mert látja az indexedben, hogy második próbálkozás, és akármiért is van ez, megdolgoztat.

Plusz a kis doktoranduszok szoktak még piszkálódni az ilyennel (megrészegíti őket a hatalom).

2011. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!