Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE-KIK igazgatásszervezés,...

BCE-KIK igazgatásszervezés, szerintetek hány pont lesz idén a bekerülés?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenképp oda bekerülni, dehát...399 volt tavaly, nekem 404 van, szinte esélytelen, megnézve az elmúlt évek emelkedéseit. Az utolsó 3 év: 336, 384, 399. Eléggé lelohaszt, hogy 85%-os emelttel+nyelvvizsgával+5ös középpel sincs esélyem, nem vagyok stréber, de odatettem magam...
2011. máj. 18. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem nagyon lehet megjósolni. én tavaly a 391 pontommal (tehát 7 pont előnyöm volt) lecsúsztam, pedig azthittem meglesz. idén meg sem próbálom természetesen. kicsit zavar, hogy akik előttem egy évvel érettségiztek azok simán bekerültek ilyen eredménnyel. csak egy év....
2011. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két éve én is röhögve bejutottam volna arra a szakra ahova szeretnék menni, még tavaly is, de idén már szinte biztos, hogy nem fogok. :( Pedig csak most volt lehetőségem jelentkezni. Reméljük a legjobbakat és bízzunk a minimális pontemelésben.
2011. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én abban bízom, h mivel kevesebbet ér a nyelvvizsga, így kevesebbet is emelnek. bár sztem ez nemnaon számít, hisz mindig csökkentik az állami helyeket...
2011. máj. 18. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
ez meg a másik, hogy most még kevesebb pontom is van mint tavaly a nyelvvizsga miatt. most máshová jelentekezem de énis nagyon bízom benne, hogy nem emelnek sokat.
2011. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!