Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csökkenhet a ponthatár abszolú...

Csökkenhet a ponthatár abszolút reál szakon?

Figyelt kérdés
Tudom, fölösleges találgatni, de mégis. Én tavaly érettségiztem, passzívon vagyok vidéken, csak nagy szükségem lenne egy pesti sulira, mert nem lesz pénzem az utazgatásra. Tavaly 5 pont hiányzott, előfordulhat, hogy ez le megy? Állami és azt rebesgetik, hogy államin csak nőni fog, de végülis a nyelvvizsga se ér már annyit és reál szak nem annyira népszerű. Szerintetek van esély rá?
2011. máj. 12. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én 10 forintot se tennék rá, hogy csökkenni fog.
2011. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

felvi-n nézd meg, hogy a tavalyihoz képest mennyivel jelölték többen/kevesebben a szakot. Minél kevesebben, annál nagyobb az esélye, hogy kevesebb lesz a ponthatár, de ez sem 100%.

Egyébként nem hiszem, hogy nagyon csökkenne bármi is, szerintem az idei érettségik könnyebbek voltak a tavalyiaknál.

2011. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem fog csökkenni, 10 emberrel többen jelentkeztek, mint tavaly. :(
2011. máj. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!