Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menne együtt ez a 3 dolog?

Menne együtt ez a 3 dolog?

Figyelt kérdés

Dolgozom,most íratkoztam be aranykalászos tanfolyamra és ehhez kell jogosítvány.

De nekem az nincs.Így azt is elkezdem.

Szeptemberig meg kell,hogy legyen.

Félek ettől az egésztől,hogy nem leszek elég erős,hogy bírjam.


2011. máj. 12. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
En egy elit gimi mellett dolgoztam, napi 4 oraban, mellette jogsi. (4-es atlagu erettsegi, jogsi, penz lett az eredmenye) Ha hatarozott vagy, siman viheto ez a harom, de jogsit ugy csinald, hogy ha nincs penzed elegge elhuzodhat, mert szivesen buktatnak es fizetheted a potorakat meg az ujabb vizsgat.
2011. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A jogsira megvan a pénzem.

De elszánt vagyok,és bízom magamban.

Csak azért tartok a dologtól,mert szeptember elején lesz a vizsga aranykalászból,és addigra meg kell lennie a jogsinak,mert kikötés.

2011. máj. 12. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, addig azert siman meglehet csinalni. (mondjuk nekem 1 evig tartott) Videkieknek konnyebb, mert kevesebbet buktatnak es, ha van lehetoseged kihalt helyen gyakorolni apuval, anyuval,nagybacsival, akkor azt ne hagyd ki!
2011. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!