Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontot számoltok nekem?...

Hány pontot számoltok nekem? Nekem mindig más pont jön ki.

Figyelt kérdés

2, Valószínűség=kedvező esetek száma/összes eset. Felírtam, hogy mennyi a kedvező, illetve az összes eset, de a végeredményt nem írtam fel.

8, Nem vezettem le, csak kiszámoltam, hogy a 2 a jó megoldás az elsőnél.

10, Mindkét megoldásom jó, de nem vezettem le, csak a megoldásokat írtam le.

14, Nekem is 120 pont lett az "a" része, de nem így csináltam. Kiszámoltam pl. az 1 évnek a 6 százalékát, majd ezt adtam hozzá az első évhez, így jött ki a 2. év pontja. Ezzel a logikával jutottam el a 5. évig, és 120 pont jött ki nekem is.

16, Ha jól emlékszem, akkor az "a" része jó lett. A "b" résznél rájöttem, hogy két kúp lesz belőle. Felírtam a kúp felszín és térfogat képletét.

18, Az "a" részénél felírtam, hogy mivel egyenlő a valószínűség, illetve mennyi a kedvező és összes esetek száma, de végeredményem nincs.


Hibátlan feladataim: 1, 3, 9

4. feladat: 1 pont.

6. feladat: csak a gyököket számoltam ki, ha jól emlékszem, akkor azok jók lettek.

7. feladat: 1 pont, mert nem csak kétjegyű számokat írtam, így csak 1 lett jó.

12. feladat: 2 pont

13. feladat: 1 pont, az átlagom jó lett (remélem).


Hány pontos lesz a matekom ezek alapján? Nagyon fontos lenne a jegyem miatt! Nagyon köszönöm a segítséget! Nagyon rossz vagyok matekból, így még a kettesért is izgulnom kell. Bármennyiszer számolom újra, mindig kevesebb pontot kapok:(


[link]

[link]


2011. máj. 8. 12:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam pl. az 1. évnek a 6 százalékát, majd ezt adtam hozzá az első évhez, így jött ki a 2. év pontja.
2011. máj. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!