Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anya nem hajlandó elkísérni a...

Anya nem hajlandó elkísérni a fellebezéses papírral a középiskola igazgatójához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskolában azt mondták hogy személyesen kell bevinni... de ha egyedül megyek az még rosszabb mintha nem is mennék.

Nem tehetek róla hogy anya ennyire nem akar részt venni az életemben. Ettől függetlenül én még nagyon akarom hogy felvegyenek egy másik tagozatra. Megtörténhet hogy azért nem vesznek fel mert postán küldöm el?:(


2011. máj. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ehhez a fellebbezés témához nem értek, de nem tudna elkísérni vki más? Apuka, nagynéni, nagybácsi, nagyszülők vagy a szomszéd?

Szegénykém, nekem is hasonló beállítottságú az anyám, megértelek :(

2011. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is postán küldtem el anno a fellebbezést, és felvettek, most érettségiztem... :)

Sok sikert.

2011. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondviselő lenne a legjobb...:/ apum meg épp munka nélküli és nincs is képben az ilyen témákban. Csak olyan rossz hogy kiskorom óta egyedül kell megoldanom mindent amit mások szülővel csinálnak. Amint meglettek az utolsó oltásaim egyedül jártam az orvoshoz. Egyedül voltam a farsangokon, egyedül vettem át a könyveim év elején. Mintha az anyám csak itthon létezne.
2011. máj. 6. 22:10
 4/8 anonim válasza:

Remélem azért tesz így, hogy minél önállóbb legyél, és most nagyon nehéz, de próbáld meg egyedül, lehet, hogy csak oda kell adnod valakinek és annyi lesz, hogy köszönsz és elmondod miért jöttél és kész, az olyan, mintha boltba mennél.

Amúgy szerintem apukád is elkisérhet, mégis jobb érzés ha ott van, de egyedül kell megoldanod így is, de legalább ott van valaki.

Anyukád mit mond miért nem akar elkisérni?

2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)Azt mondta nem akarja leégetni magát. Nem értem ezt miért mondja. De ő alapból se akarja hogy felebezzek mert szerinte jó nekem az általános tagozat is (mert ugye angolra felebezek). Szerintem csak lusta és azért mondja hogy jó nekem az általános. Meg most már azt is kitalálta hogy nem kéne felebezni ha jobban tanultam volna.(egyébként elsőtől folyamatosan ötös vagyok angolból, szóval nem értem hova tanuljak ennél jobban)
2011. máj. 6. 22:27
 6/8 anonim válasza:

Hát tudod mit? Mutasd meg neki, hogy azért is megcsinálod egyedül, ha már ilyen, aztán ha sikerül majd nézhet nagyokat :) Szívesen elkisérnélek, de nem tehetem :)

Szomorú, hogy nem vettek fel így sem, hogy ötös voltál végig, szerintem egy próbát megér, és így legalább a suliban is látják milyen önálló vagy és egyedül intézed a dolgaidat, nem kell már ide anya szerintem ( igaz én is féltem volna bemenni egyedül)

És azt is látni fogják, hogy Te akarsz jobb tagozatba kerülni, nem anya akar benyomni oda, mint sok másik gyereket :) Ha jó tanuló vagy nem értem miért égeti magát ezzel...furcsa!

Sok sikert!!! Én szorítok Neked!

2011. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2011. máj. 6. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegényke:(

Mi az hogy önállósodjon? Egy szülőnek támogatni kell a gyerekét, és ez fordítva is igaz. Velem anyu mindenhova eljön, ha megkérem, pedig már 18 vagyok. Én is elmegyek vele akárhova - orvos, ügyintézés, bármi. Egyszer én is jártam úgy, apum nem akarta leégetni magát. Na azóta nem is hívom sehova:D Ha anyu nem ér rá, inkább egyedül megyek (persze ez nem azt jelenti h mindig eljön velem mindenhová, nehogy pár nagyokos félreértse).

2011. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!