Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S! lehet félreértelmezte...

S. O. S! lehet félreértelmeztem a mai német érettségin a rövid levelet!?

Figyelt kérdés
Nem tudom már h volt pontosan a szöveg németül ezért nem tudom.Én az előző hétvégémet írtam le, ez volt a kérdés?Vagy mivel írta h neki stresszes volt az utolsó napja a suliban, ezért nekem is a sulis hétről kellett volna írni???:(
2011. máj. 6. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, a lényeg, hogy amit írtál az milyen minőségileg és elég hosszú-e :)

Amúgy én sem emlékszem pontosan, hogy mire kérdezett rá, általánosságban írtam, h stresszesek voltak a napjaim...

2011. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy értelmeztem, hogy az iskolában az utolsó hetemet kell leírni. Azt írtam, hogy készültünk az érettségire, kipihentem magam előtte ilyesmi.

2011. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha tématévesztés van az egész 0 pont!

Amúgy néztem előbb nem hivatalos megoldókulcsot, 3 verziót írtak le: 2t érettségis, a 3. meg h otthon voltál...

Én olyanokat írtam (lehet nem írtam bele h hétvége) h a családommal mentem előző héten(azt hiszem hetet írtam) kirándulni a hegyekbe, strandra, stb...:( h ez jó e...sztem nem, és akkor 0 az egész, mert témát tévesztettem

2011. máj. 6. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy jártam..az érettségiről egy szót nem írtam..
2011. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!