Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az angol emelt érettségi...

Az angol emelt érettségi megoldásai fent lesznek ma valahol? Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
sztem borzasztó volt...
2011. máj. 5. 13:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
a szövegértés az még elment, a nyelvhelyességben elvéreztem (főleg a McDonald's-os feladatnál), a hallott szövegértésnél legbelül röhögtem, annyira könnyű volt, és az íráskészség sem volt vészes.
2011. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
nekem a hallott volt a legnehezebb, s többi nem vészes
2011. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 pupee válasza:
83%
Nekem is az első kettő vizsgarész volt nehezebb, de hál istennek az utsó kettő egy reménysugár volt....
2011. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem a hallott szövegértésnél csak a 3. volt világos. az írás könnyű volt, meg a reading és use of english részben is voltak viszonylag egyszerűek, de összességében szerintem nehéz volt.
2011. máj. 5. 14:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az első kettő volt nagyon nehéz, a második kettő pedig könnyű... A McDonalds-os feladatot sehogy sem tudtam összerakni, sok pontot vesztettem ott :/


Hány százalékra tippeltek?

2011. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is nehéz volt nagyon.... 60%-tól ötös ugye -szóbelivel- szerintem nekem olyan 3-4 között lesz -a jegy- kb 40-50%között
2011. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
remélem h meg lesz a 60%, bár eredetileg kb 85-öt szerettem volna, de ezen már csak röhögök:D
2011. máj. 5. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
én is ötöst szerettem volna egyébként... egy csomó ezelőtti évekbelit átnéztem de nem voltak ilyen nehezek!!!
2011. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én is megcsináltam csomót az előző éviekből de ehhez képest mindegyik könnyebb volt!
2011. máj. 5. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a McDonald's-os egy szopatás volt, komolyan úgy beparáztam amikor 10 perc után se tudtam hozzászólni, aztán valamit odaírtam. 5 hibám lett...

Ha emlékszel a válaszaidra itt csekkolhatod: [link]


Ez az eredeti szöveg

2011. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!