Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem volt vicces a töri érettségi?

Nem volt vicces a töri érettségi?

Figyelt kérdés

Nem akarom elszólni magam,le is kopogom.

Én buktam 9-10-11. osztályba évvégén töriből,egy kis boríték miatt engedtek át évvégén.

Most az érettségi miatt nem húztak meg.


De!!!


Szerintetek nem volt nagyon egyszerű?

Én a semmit nem tudok töriből,ha gáz ha nem...semmi kommunizmus meg ilyen meg olyan csata,nem tudom mi volt az I-II.vh-ban.

Hazajöttem,megnéztem a nem hivatalos megoldókulcsot,és az első részből lett 34 pontom.


Nektek nem volt túl könnyű?


2011. máj. 4. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért várd meg azt a hivatalos javítókulcsot... Meg 34 pont az még kettes ám. Aztán az esszéhez kellett a tudás is!
2011. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a kettes az simán jó:)
2011. máj. 4. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is 3.-as voltam töriből, az 1. és 2. vh-ról is van fogalmam, viszont az esszéket nem tudtam. A rendszerváltáshoz írtam kb. fél oldalt, bár nem tudom mennyire lett jó.. az első részből nekem is lett kb. 32 pontom, 4 pontot azért vesztettem mert egy h.lye segg vagyok és nm olvastam el a kérdés..
2011. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
töriből hogy lehet megbukni? Még a magyar is nehezebb a 4év során...
2011. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...már akinek. Én vagyok aki 3-as töriből. Nálunk nagyon kemény a töritanár, tehát aki itt 3-as, az lehet h máshol 5-ös (kiv. én, én tényleg csak 3-ast érdemlek):D nagyon durva dogákat szokott összeállítani, és nem csodálom, ha vki megbukik
2011. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as:D

Melyik iskolába jársz?Pasi a töritanárod?

2011. máj. 4. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:

jaa amúgy nehogy azt hidd hogy olyan könnyű, én tavaly amiatt nem lehettem 5ös érettségin, mert az írásbelit elrontottam, idén is mentem hátha javítok, de nem tudok véleményt mondani róla.

Mindenesetre tavaly a kiegyezés az jó volt esszének, egyszer igazán beletehetnék a német vagy az olasz egységet az egyetemes esszék közé...


Jaa amúgy a Mátyásos esszé majdnem ugyan az ami a 2009 októberi érettségiben volt, én tegnap azt a feladatlapot csináltam meg gyakorlásképp, és szinte szóról szóra megegyezett vele.

2011. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, pasi a töritanárom, de azt inkább nem mondom meg hova járok, de annyit elmondk, hogy vidékre járok, nem Budapesten:)
2011. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden évben iszonyatosan gagyi a töri érettségi. Én sem nagyon voltam képben anno (még most se egyébkén, és tudom, hogy szégyen, nem is vagyok rá büszke). A tanárom alapból nem tanított semmit, magamtól meg aztán főleg nem tanultam, mert nem érdekelt. Azért a nagy parában az érettségi előtt átolvastam a könyveket egyszer, és láss csodát, 93%-os érettségi. Persze ebben benne van a max pontos szóbeli, hiszen arra csak be kellett magolni a tételeket...
2011. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!