Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányan írtatok még érettségit...

Hányan írtatok még érettségit ipad-del?

Figyelt kérdés
Nekem a tegnapi is könnyű volt vele, de a mai matek is. Olyan vak tanáraink vannak. Volt olyan osztály aki az infoteremben írta meg az érettségit, énektanár volt a felügyelő, és bekapcsolták a gépeket...
2011. máj. 3. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz unalmas lenni.
2011. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
xD akor jó szar a bizottság is pl. az ilyen aki végig puskázza az egészet nem az aki téll csak pár szóért veszi elő, az meg se érdemli nekem rittik nem fog semmi se sikerülni
2011. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja elég uncsi.. úgy se hiszi el senk
2011. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezért szar a mai oktatási rendszer, ezért hígul a főiskolákon a felhozatal hallgatókból, ezért szerezhet ma már bárki akár két diplomát is, és ezért kerülnek ki a sulikból az ostoba csaló tökfejek mert BÁRMIT meg lehet tenni, a tanárok és egyéb oktatási döntéshozók feleannyira sem gondolkodnak trükkösen mint a sok csitri aki 30 évesen még összeadni sem tud de van hatszáz papírja.
2011. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ti tényleg elhiszitek, hogy ez a kis senki ipad-dal szórakozott érettségi közben? És mire megy matek érettségin ezzel? Meg majd biztos a gyakorikérdéseken lógok matek érettségi alatt...
2011. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu vagy, és már kezdesz uncsi lenni. Nem veszed észre, hogy senki nem hiszi el a hülyeségedet?

Meg persze, informatika teremben írták mások a matek érettségit....

Szerintem a kérdésed is csak téged minősít... 1 hazug kis kamugép vagy!!!!

2011. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress más szórakozási lehetőséget!!!!!
2011. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!