Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sajnos 2 oldal lett a novellae...

Sajnos 2 oldal lett a novellaelemzés. Hány pontra számíthatok?

Figyelt kérdés

A novellaelemzés szempontjai szerint csináltam. Ha rövid lett, az a szöveg, attól a nyelvre és a tartalomra még kaphatok 20-20 pontot ? csak a megszerkezettségre kapok 10 pont körül ?


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 2. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarak elkeseriteni, de az én tanárom, a próbaérettségin akinek nem volt meg a minimum 3 oldal, azt el se olvasta, csak rá irta a karót..de tanárfüggő..
2011. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ezt kérdezted 1 órája is nem?

Kaphatsz rá pár pontot, de 60ból rengeteg elment én úgy gondolom:(

2011. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

nálunk azt mondták, hogy ott alapból valamelyik pontszám nullázodik (nem tudom most melyik pontosan )

de valoban attol függ, milyen a tanár

2011. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a mi tanárunk ilyenkor áthúzza és el se olvassa. mert ha még esetleg 2 és fél oldal lenne vagy pár sor híjján 3... de szerintem 2 oldal nagyon kevés.
2011. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem pár pontot levonnak, de 20-at biztos nem.

nézd meg ezt is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2011. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!