Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye nem fogják kérni a...

Ugye nem fogják kérni a személyit az érettségin?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kérték, de elvileg kérhetik.
2011. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták,hogy legyen nálunk. Szerintem inkább vidd magaddal.
2011. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó,hanem a barátnőmről,mert nálam felejtette a pénztárcáját és abban van benne...
2011. máj. 1. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
saját iskolában középszinten nem szokták kérni, emelten már inkább...
2011. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Véletlen ellenőrzésként elkérhetik (nem a suli, hanem valami külső ellenőrző ember) de ez elég ritka szerintem.
2011. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vigyél jogsit,útlevelet lényeg h arcképeset.
2011. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérhetik a személyit.
2011. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kérték! Sima középszinten. Az igazgató mindenkit egytől egyig leellenőrzött még a kezdés előtt. Vidd el neki holnap reggel mindenképpen!
2011. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen vidd el neki! Én is ma érettségizek, az iskolánkban mondták, hogy mindenki feltétlenül hozza el és az asztalunkon is ott kell lennie vizsga közben, mert az iskolát megbüntethetik ezért, ha jön az ellenőr! Alapból csak azt lehet engedni vizsgázni, aki igazolni tudja magát. Szóval az nem érv, hogy 4/6/8 éve idejárok, itt már mindenki ismer. :D

Októberben előrehozott érettségiztem egy másik városban, ugyanígy jártam, haveromnál maradt a személyi... útlevéllel mentem, azt is elfogadták, bár a felügyelő tanár mondta, hogy nincs benne "anyja neve". De a lényeg, hogy jelenleg Mo.-n személyazonosság igazolására alkalmas a személyi, az útlevél és a 2001 óta kiállított vezetői engedély. Ezek "egyenrangúak" ilyen téren, szóval muszáj elfogadniuk (rendőr is elfogadja, vagy pl. választásra is ezekkel csak). A diákigazolvány nem tartozik ide.

2011. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!