Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin baj, ha valamelyik...

Érettségin baj, ha valamelyik válasz egy részét nem a vonalra írom?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy ha hosszabb a válasz, mint ami a vonalra kifér.

Lehet, hogy hülye kérdés, de gondoltam inkább megkérdezem. :)


2011. máj. 1. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Baj, mert nem hivatalos.

És lehet, hogy a tanárod jófej, de ha az elnök bekéri a dolgozatokat simán áthúzza az egész feladatot.

Inkább tömöríts. Előbb dolgozd ki a pótlapon és utána írd le a feladatba.

2011. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha naon nem fér ki huzd tovább a vonalat :D
2011. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de megkérdezhetem, hogy a kapott szövegbe, forrásba lehet-e kiemelni lényeges elemeket? Nem szövegkiemelőre gondolok, hanem pl töri forrásban aláhúzni dolgokat. Egyébként ha kis betűvel írsz, nem lesz gond, minden ki fog férni. Én úgy tudom, hogy az adott mondatot be lehet fejezni a vonalazott rész alatt, többet nem lehet írni, mert érvénytelen lehet a feladatod.
2011. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a szabály, hogy az adott gondolatmenetet befejezheted a vonalakon túl. Egyébként pedig a vonalon túli rész (csak az) nem értékelhető.

Az nem igaz, amit az első válaszoló ír, hogy az elnök gondolkodás nélkül áthúzhatja az egész feladatot. Ilyen nincs, ez csak ijesztgetés. Az meg rendkívül jó tanács, hogy dolgozz pótlapon... Persze, és akkor mikor másold át? Az utolsó 3 percben? Erre baromira nem lesz időd.

2011. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán van rá idő ha az ember nem tököl.
2011. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!