Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi ösztöndíjat fogtok...

Mennyi ösztöndíjat fogtok kapni ebben a félévben? Mit tanultok, hol? Milyen átlagotok volt?

Figyelt kérdés
csak a viszonyítás miatt kérdezem, most dőlnek el a fősulikon/egytemeken az ösztöndíjak, és sok helyről hallottam hogy ez a korrigált kreditindex-es számolás sok esetben furcsa ösztöndíjsávokat eredményez,sok az elégedetlenkedő...kiváncsi vagyok hogy országosan hogy van ez az egész?
2009. márc. 7. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én egy negyedéves nyelvszakos vagyok a DE-BTK-ról, régi rendszeres vagyok. ösztöndíjam most sem lesz, a seggem a földhöz vertem, hogy egyáltalán teljesíteni tudtam a tárgyaimat.

súlyozott átlagot nem szeretnék írni, lényeg, hogy messze nem üti meg az öszt.díj átlagát.

de a félévem érvényes, és sokunknak itt ez a legfontosabb.

2009. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom sok ismerősöm is ebben a helyzetben van(régi rendszeresek)nem irigylem őket.azért ne add fel;-)
2009. márc. 7. 20:11
 13/14 anonim ***** válasza:
BME építész, 3,9-re 14200. Én elégedett vagyok a BME-s pénzosztással, sokkal többet kapok, mint amire számítottam.
2009. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ybl-ön 2,8-ra 8000 ft

5ösre 30000 ft , csak az alsó-felső sávot tudom

2009. nov. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!