Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF Turizmus és vendéglátás...

BGF Turizmus és vendéglátás vagy Széchenyi István Egyetem közlekedésmérnöki kar vagy Széchenyi István Egyetem marketing?

Figyelt kérdés

Stewardess, később pilóta szeretnék lenni, bár utóbbi nem biztos.Az Emirates-nél akarok stewardess lenni, ott állítólag jó pont ha az embernek van végzettsége, ezért a vendéglátás és/vagy a marketing.De a pilótaság szempontjából a közlekedésmérnöki is nagyon-nagyon jó lenne.A pilótasággal csak az a bajom, hogy nagyon kevés embernek jön össze, tehát pl a Lufthansánál évente 750 fős túljelentkezés van, 15%ot vesznek fel...

Melyiket válasszam?


2011. ápr. 28. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod melyiket szeretnéd. Amennyiben lány vagy pilótaként alapból kevesebb az esélyed, viszont az utaskísérők 10 év alatt gyakorlatilag kiöregednek a szakmából. Én mérnökit választanám, több lehetőséget látok benne.
2011. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!