Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha X pont a felvételi ponthatá...

Ha X pont a felvételi ponthatár egy egyetemen, és nekem mondjuk X+5 van, akkor mennyire valószínű, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Tudom, függ attól, hogy mennyien jelentkeznek adott szakra,mennyi a felvehető maximális létszám, de...
2011. ápr. 28. 20:08
 1/5 flora08 ***** válasza:
Ha megvan "X" pontod, amennyi a ponthatár, akkor felvesznek.
2011. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, függ attól, hogy mennyien jelentkeznek adott szakra,mennyi a felvehető maximális létszám, de..."



Rosszul tudod. Hihetetlen, hogy minden héten legalább kétszer le kell írni ezen az oldalon, hogy nem először húznak ponthatárt, és utána nézik a keretszámokat, hanem előbb nézik a keretszámot, aztán húzzák a határt.

Mégis mi a jó fenére lenne jó a ponthatár megállapítás, ha nm derülne ki belőle, hogy felvettek-e vagy sem?

Szted miért csinálnak "pont-partyt", és miért örömködik vagy bőg mindenki miután megtudta a ponthatárt?

2011. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki a dolog, h mondjuk felvesznek 200 embert akkor megnézik mennyi a ponthatára a 200.-nak és az övé lesz a ponthatár.

Általában így van.

2011. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem tisztában van a kérdező a dolgokkal.

A kérdést szerintem úgy érti, hogy a tavalyi ponthatárnál 5 ponttal több pontja van, mennyi az esélye, hogy bekerül idén?


Ha valóban így érted, akkor 50-50%.

2011. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rosszul tudtam, most már jól tudom. :)

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!