Érettségi para. (? )

Figyelt kérdés
Hatosztályos gimibe járok, a hat év alatt 4,5 volt a legrosszabb átlagom; most egy héttel az írásbeli előtt mégis úgy érzem:semmit nem tudok...Nagyon félek az érettségitől, ha meghallok valamilyen kérdést pl. töriből teljesen leblokkolok, nem jut eszembe semmi.Szeretném, ha felvennének az első helyre, nagyon kellenének a pontok.Mit tegyek, hogy jól sikerüljön? Vagy ez az egész csak azért van, mert izgulok?
2011. ápr. 26. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is azért van, mert nagyon izgulsz, pedig szerintem nincs miért ha a legrosszabb átlagod 4,5 volt =). Próbáld egy kicsit nyugtatni magad, hogy tudni fogod meg minden. Tudom, könnyű ezt mondani annak aki már túl van rajta, de nem érdemes rajta ennyit idegeskedni, mert az egyetemen még nehezebb vizsgáid lesznek.

2011. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előszöris, te mindent megtettél az ügy érdekében. Érettségin összpontosíts, olvasd el a kérdéseket figyelmesen, gondolkozz és válaszolj a legjobb tudásod szerint. Nem lesz semmi baj:)
2011. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!