Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapest környékén élek 15...

Budapest környékén élek 15 éves és nyára szeretnék valami diákmunkát vállalni! Valaki tud nekem tanácsot adni h mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

szülői engedéllyel mehetsz! keress fel jópár diákszövetkezetet, ahol van lehetőség, csatlakozz és nosza!

de azt jól jegyezd meg, hogy 18 év alatt nem sok lehetőség adott, max. protekcióval. szórólapozás, gyümölcsszedés - ezeket szokták adni. (tapasztalat, én is ököllel vertem a falat 17 évesen, hogy-hogy hiába lehet már 16 évesen árufeltöltősnek lenni, ha a 18 év fölöttiek happolják el a melót)


az is megoldás, ha megkérdezed anyád/apád, esetleg a kollégáiktól, ismerőseiktől érdeklődtök, van-e valami neked való kisebb feladat.

én pl. segédkeztem apám haverjánál 4 alkalommal. esküvőket filmet, filmet készít egyéni megrendelésekre. a mikrofont kellett tartanom. kaptam kb. 5 ezret/alkalom. ilyesmire gondolok.

vagy pl. iratokat kell rendezgetni, füvet nyírni/locsolni, kertészkedni. ez is valami.

2011. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!