Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó? (kérdéses...

Miért ilyen bunkó? (kérdéses túl rövid, magyarázatod túl hosszú)?

Figyelt kérdés

a kémia/ fizika tanárom kibírhatatlan... monotonul beszél, majd elalszom az óráján, nem tanít jól, nem magyarázza el rendesen amit kell, kiakad ha valaki nem ért valamit és ezt elmondja, el kezd üvöltözni és akkor is ha nem mondják el a gyerekek ha nem értenek valamit. ha valaki nem érti a házit (ez én voltam :P ) és jelentem hogy nem értettem, akkor elkezd üvölteni: HOGY MIT NEM LEHET EZEN ÉRTENI??? EGYSZERŰ IONOK vagy mit tudom én micsoda -.-" ültetés volt közvetlen vele szemben ülök.. most már előre kitöltöm a kémia munkafüzetem hogy ha kérdezi az egyik feladatot tudjak rá HELYESEN válaszolni... Múltkor fizika lecómat reggel tesóm segítségével írtam meg, de az osztály legjobb tanulóját megkérdeztem hogy jó-e (jó barátok vagyunk) és azt mondta hogy miért csináltam F1-et és F2-t meg hogy jött ki nekem 4N-n?? mindegy hogy ne akadjon ki a tanár lemásoltam az o-társamét... közben kiderült én csináltam egyedül jól az osztályban.. kidülledt szemekkel néztünk egymásra o.társammal... persze nagyon mérges voltam, és megfogadtam ezentúl nem kételkedem magamban.... Mindegy attól még nem értem miért kell leüvölteni a fejét valakinek mert nem ért meg valamit elsőre??


Szerencsére jövőre nyugdíjba megy.. legalább is ezt terjesztik... de hát.. tavaly is ezt terjesztették..


2011. ápr. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert vannak ilyen emberek is. Ki kell bírni, mást nem tehetsz. Lesznek majd ilyen főnökeid, és kollégáid is. Jobb, ha már most megbarátkozol a gondolattal.
2011. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.-" hát igen... sajnos..
2011. ápr. 25. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy a tanárod nem a legjobb pedagógiai módszerekkel tanít. De ne csak benne keresd a hibát, ezek a tárgyak: kémia, fizika olyanok, hogy ha törik ha szakad bizonyos dolgokat meg kell érteni. A diákok akkor szokták a tanárra fogni, ha nem megy nekik a megértés, holott minden infót megkaptak hozzá. A tanárnak nem az a feladata, hogy beleöntse a tudást a fejedbe, hanem hogy elindítson egy gondolatmenetet pl.
2011. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: ma már ez sajnos divat, hogy ha nem érti a gyerkőc a tanagyagot csak a TANÁR lehet a hibás... Nem akarok okoskodni, de régen is voltak ilyen tanárok, mégis megtanultuk az anyagot, mert nem a tanárbácsi/néni személyiségét elemezgettük, ugyanis arra nem volt idő.
2011. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az összes tanár is olyan hogy nem értem meg és megkérdezem, és NORMÁLISAN elmagyarázza. PL. matek tanárom egyben kémia is, és szünetben megkérdeztem tőle az egyik példát és elmagyarázta és megértettem 3 perc alatt.. ez meg egy óra alatt magyaráz egy dolgot és ha még itthon ülök is fölötte nem vágom :/ Többi tanárból is van ilyen, de náluk mégis megértem a feladatot... :/
2011. ápr. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!