Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkakeresésre melyek a...

Munkakeresésre melyek a legjobb lapok-holapok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Google, de tenyleg. Beirod, hogy "allas", es a leheto legtobb talalt oldalon korulnezel, sajnos sokaig kell keresgelni.
2009. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos nehéz jó állást találni.. Már nézegettem több honlapot, újságot, de megfelelő munkát még nem találtam. Félek, ebben a gazdasági helyzetben nem is fogok egykönnyen.

Köszönöm a választ!

2009. márc. 5. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
van egy olyan hogy www.profession.hu (asszem így kell írni, de ha így nem jó, akkor írd be googleba ez és kiadja a helyes linket) próbáld meg, hátha jó
2009. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
én is a profession-t szoktam használni.elég átlátható,gyakran frissítik.esetleg topjob.hu
2009. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Keresgélek mindenfelé :)
2009. márc. 5. 15:15
 6/6 anonim válasza:
100%
www.cvonline.hu, Profession ugye (Jobmonitor, Jobpilot, de ezeken szinte megegyeznek az ajánlatok), www.expressz.hu, www.allas.slando.hu, www.jobinfo.hu, www.workania.hu, www.jobline.hu, www.jobforce.hu én legalábbis ezeken nézelődöm ha szükséges, ill. cégek, hivatalok weboldalán, még önkormányzati honlapokon is vannak.
2009. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!