Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Keresztül húzták a számításaim...

Keresztül húzták a számításaimat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jelent meg a hivatalos felvételi annak az iskolának a honlapján ahová be akartam kerülni. És sikerült :D:D:D bent vagyok. DE! Van egy kis probléma. Én úgy terveztem, hogy most ha felvesznek megmutatom, hogy igenis van benne jóság, és megtudom nevettetni az embereket, és engem is szerethetnek sokan:D tudniillik nem voltam egy közkedvelt személy a suliban, sokszor kaptam leoltásokat. de most változtatni akarok az új gimiben. Csak az a baj, hogy 19-en vagyunk és abból 3 fiú a többi mind lány. kicsit félek a többi csajtól. Mert minél több csaj van, annál jobban fogok félni, ráparázni és annál természetellenesebb leszek. És annál többen lehetnek szebbek jobbak viccesebbek nálam. És az önbizalmamnak K.O. nem azt mondom, hogy mindenkinél jobb akarok lenni, csak azért ne legyek megint a kitaszított címszó "súlya" alatt.

Mit tehetnék, hogy megnyugodjak és ne parázzak rá? Vagy csak fölöslegesen parázok? 15/L

PLS ne nézzetek egy hülye p*csának xD


2011. ápr. 19. 13:09
 1/9 anonim válasza:
Egyszerű: Ne akarj több, szebb, viccesebb lenni. Ne görcsölj rá a dolgokra, hanem már első perctől kezdve menj oda a szimpi emberkékhez, hogy "Hello, XY vagyok, új vagyok itt. Titeket hogy hívnak?" És közben a mosoly:) És bumm, kész a népszerű csaj.
2011. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tényleg ennyire egyszerű lenne? :) Csak azért görcsölök rá mert már vannak rossz tapasztalataim, de ezek szerint nem kell:)
2011. ápr. 19. 14:01
 3/9 anonim válasza:

Első vagyok.

Idén én is új suliba kerültem, a régi közegben engem se mindenki bírt, most viszont elhatároztam, hogy kedvesebb leszek, és ennyi. Válogathatok a meghívások között, sok a barátom:)

13L

2011. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"kicsit félek a többi csajtól"

"....annál jobban fogok félni, ráparázni és annál természetellenesebb leszek"

"...az önbizalmamnak K.O...."


Rivotrilt ajánlanám.....

2011. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne parázz már most :)

Az első napon (vagy ha lesz valami bemutatkozó összeröffenés ott) keress valakit, aki szimpatikus, akivel el tudsz beszélgetni és hopp máris van egy osztálytársad, akivel jóban vagytok. Ne aggódj, mindenki úgy fog izgulni, mint te :)

2011. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon pofára fogsz esni, ha másnak mutatod magad, mint ami vagy. Ne akarjál jópofa lenni erőlködésből, ha alapból nem olyan vagy, legyél, kedves és normális, az mindenhova elég.
2011. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :D Megnyugodtam :d nem nem a Rivotriltól xD Utolsónak: nem szoktam magam másnak mutatni, én alapból szeretek kedves lenni az emberekkel és viccelődni csak néha ez a viccelődés ami nekem még vicc másnak bunkóságba megy át és ezért nem voltak velem szívesen.
2011. ápr. 19. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Az új iskolában teljesen tiszta lappal indulsz. Nem ismernek, nem tudnak rólad semmit, végre teljesen önmagad lehetsz, nem kell színészkedned, nem kell jobbnak vagy szebbnek mutatkoznod annál, amilyen vagy. Mert ők majd olyannak fogadnak el, amilyen vagy. Alakoskodással lehet, hogy tudsz ideig-óráig barátokat fenntartani, de saját énedet meghazudtolni sokáig nem tudod, és úgyis kiderül, hogy színészkedtél. Iszonyú pofára esés lenne a vége, tuti megutálnának.

Ismerd meg magad, és légy az, aki vagy, se kedvesebb, se viccesebb annál. Aki kedvel, az így fog kedvelni, és ez a helyes. Akinek meg nem jössz be, annak meg nem és kész. Lehetetlen mindenkinek megfelelni. Ezért nem vagyunk egyformák. És ez a csodálatos az emberekben.

2011. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :D:D Nagyon de nagyon:D Nagyon igaz amit írtál és én már megtaláltam önmagam amennyire egy 15 éves lánynak kell de hogyan csináljam azt hogy ne játsszam meg magam? mert néha csak úgy előjön. Talán ez önuralom kérdése?
2011. ápr. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!