Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi fizetést kap egy cnc...

Mennyi fizetést kap egy cnc forgácsoló?

Figyelt kérdés
esetleg nem tud vaki nyíregyházán vagy a környékén cnc tanfolyamot ?
2011. ápr. 3. 16:33
 1/6 anonim válasza:
debrecen-->meckwart andrás középiskola
2011. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ,

az igaz hogy 150-200 ezret megkeresik ??

2011. ápr. 4. 07:44
 3/6 anonim válasza:

Igaz

de ehez kell egy pár év tapasztalat és egy jo melóhely.

pl. debrecenben több német cég is van és ott 100-110 megvan kezdöként is + kajajegy.

álltalában a betanulási idö 2-3 honap de ekkor is rendes fizetést kapsz. én is ezt tanulom. elönye hogy tiszta maradsz nem kell megeröltetned magad hátránya hogy monoton és ezálltal kicsit unalmas de persze olyan munka nincs aminek nincs hátránya.nem tudom hogy milyen végzettséged van de ha van valamilyen forgácsolo szakmád(maro, esztergályos...) akkro szerintem tuti felvesznek nem biztos de lehet hogy elöképzettség nélkül is lehet jelentkezni. nem tudom hogy mikor indul tanfolyam de ha érdekel gyere el a suliba és érdeklödj. Csonto igazgatohelyettes urat ha megkeresed ö eligazit. Igaz én technikusin vagyok de hallottam rola hogy szokott indulni cnc képzés is.

2011. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

épületgépész technikus a végzettségem, csak ezzel nem igazán sikerült elhelyezkedni eddig az újságban meg állandóan keresik a cnc forgácsolókat

és Debrecenben mennyibe kerül a tanfolyam, mert néztem a neten igaz h az Pesten van 11 hónap és 250 ezer

2011. ápr. 5. 08:34
 5/6 anonim válasza:
ugy tudom hogy 8 hónapig tart és 150 körül van de nem vagyok benne biztos és ez az évek folyamán változhatott
2011. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Cege valogatja.. Van ceg ahol sima ossze szerelo munkaskent is jol keresel 180~250 kozott.. Az ilyen cegnel cncskent most mindegy h gepbeallit technologiaval foglalkozik vagy programozik.. Akar fel millio is.. De lehetsz cnc gepkezlo beallito programozo 120ezerert egy kevesne ismert cegnel.. Ott persze kevesbe kell pontosabbam is dolgoznod.. Elvegezheted ezt a szakmat 11honap alatt 2ev alatt vagy 3 ev alatt is.. Erdekes dolog ez. Ingyen is elvegezheted nappalin 3ev alatt.. Es penzert ugyan ezt a lapot kapod meg 2ev vagy 11honap alatt.

a kulonbseg hogy a 3eves kepzesben megtanulsz gepi forgacsolbi.. Es utama cnczni.

2016. febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!