Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy szóbeli...

Hogy zajlik egy szóbeli elbeszélgetés?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok és most kell majd mennem szóbelire.És hogy miket kérdeznek?Az mindegy hogy milyen ruhába megyek?És gondolom szülővel kell majd menni?
2009. febr. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én vendéglátóipariba jelentkeztem. Időpontra mentem, persze elkísért az anyukám is. Volt egy terem, ahova behívtak (egyedül), ült bent három tanár, és kérdezgettek.

Általános dolgokat, és azt hogy miért ezt a pályát választom, és hogy hogyan kell húst panírozni, meg még 1-2 ilyen "szakmai" kérdést.

Kb 10 percig tartott az egész.

2009. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiöltözni, de ne melegítőbe menj.
2009. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

húgom abba a gimnáziumba jelentkezik, ahová én is járok, és az ofőm mondta, hogy szövegértési feladat lesz, szal nem nagy cucc


azzal meg nem értek egyet, hogy nem kell ünneplőbe menni, igenis illik kiöltözni.. érettségire meg nyelvviszgára se farmerben megy az ember

2009. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. febr. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!