Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Schola Europáról vagy a...

Schola Europáról vagy a Pannon Kincstár Tanoda szakképzéseiről mi tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
SE-ba járok, melyik szak iránt érdeklődsz?
2011. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Enegm a csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó képzés érdekelni estin. Erről tudnál infót adni?
2011. márc. 21. 14:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Sorry. *érdekelne
2011. márc. 21. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos arról nem, én nappalin tanulok, ifjúságsegítő szakon. Meg szerettem volna nézni, hogy kik tanítanak a csecsemő- és gy.n-n szakon, hátha van egyezés, de sajnos nem tudtam, így csak nagy vonalakban tudok az iskoláról mesélni, ha az úgy jó? :)
2011. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet! Minden infót szívesen fogadok! Meg ha esetleg meg tudnád mondani, hogy mit takar ennél a sulinál az esti képzés, azt nagyon megköszönném, mert az mindenhol más. Van ahol hetente 2-szer délután vagy szombatonként van csak oktatás.
2011. márc. 21. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, minden szombat délelőtt van a képzés, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos, legjobb, ha tőlük kérdezed.

Az iskola amúgy nemrég költözött át a Keletihez, a környék maga nem a legkellemesebb, viszont nappal nincs vele különösebb probléma, azonkívül, hogy kicsit koszos. :) Az épület teljesen iskolaszerű, van kávézó, számítógépterem, a folyosókon asztalok fotelekkel, udvar kosárpályával meg benti tesiterem, a termekben nagy asztalok, kivetítő.


Bár én személy szerint nem vagyok oda a saját szakomért, viszont a többi csoporttársam meg van vele elégedve teljes mértékben, ugyanúgy, mint a többi szakon lévők nagy többsége.

Én egysíkúnak tartom a tananyagot, ebben a félévben szinte ugyanazt vesszük, mint az előzőben, csak a tantárgyakat adtak más neveket.

Ráadásul az előző félévben szinte semennyi gyakorlat nem volt, mostanra már van egy-kettő, viszont a tölteléktantárgyak száma is megnövekedett, bár ez lehet, hogy az esti képzéseken nem így van.


Amúgy ami szimpatikus, hogy törekszenek arra, hogy minél több iskolán kívüli programot szervezzenek nekünk, ami kapcsolódik a szakunkhoz. Kiállítások, előadások, ilyesmik.

Van külföldi ösztöndíjra is lehetőség, ez nem tudom, mennyire érinti az estiseket.


Mindenesetre alapjáraton nem rossz iskola, a diákok többsége is teljesen kulturált és viszonylag értelmes, szóval - függetlenül attól, hogy nekem személy szerint nem jön be a dolog - ajánlani tudom.

2011. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél!
2011. márc. 21. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!