Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? A hivatalos...

Hogy is van ez? A hivatalos tételsor:

Figyelt kérdés

[link]

A mi irodalom tételsorunk számos helyen ki van cserélve, nekünk nincs Radnóti, helyette Vajda van és Shakespeare Romeo és Julia van Moliére helyett. Szóval, mi a helyzet az fent lévő linkkel kapcsolatban?


2011. márc. 5. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A szóbeli tételsorokat a szaktanár állítja össze, ezért lehetnek kisebb eltérések, akár iskolán belül is.. Nincsen ezzel semmi probléma, emlékszem, mikor én érettségiztem, akkor is volt ilyen, a barátnőmnek és nekem 3 tételünk is különbözött, pedig egy iskolába jártunk, csak más tanított minket.
2011. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
itt a témaköröknek kell megegyeznie, nem a tételeknek. pl.világirodalom, látomásköltészet stb.. és abból már a tanár dönti el, hogy pontosan mit is
2011. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Műszaki középiskolába járok és kicsit sokallom, hogy tételenként 10-15 oldalt kell megtanulnunk, mert nem adja ki pontosan, hogy mit kell megtanulnunk, sokkal ésszerűbb lenne, szerintem.
2011. márc. 8. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
15 oldalt, de gondolom nem szóról szóra.Így elolvasod, és a lényegesebb dolgok megragadnak. Nekünk másfelet kell, de azt majdhogynem szórólszóra. Gondolj bele, értettségin 10 percig kell felelned.
2011. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!