Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségit milyen tantárgyakbó...

Érettségit milyen tantárgyakból lehet tenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, be kell fejezni az adott tantárgy tanulását? 11. osztályba járok (5 éves képzés), angol tagozatos vagyok, és le szeretném tenni előrehozottan a középszintű angol érettségit. Kell hozzá osztályozó vizsgát tennem a hátralevő évek anyagából, vagy simán meg lehet csinálni?
2011. márc. 5. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy kell belőle osztályozó.
2011. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kár :S Pedig jó lenne túl lenni legalább az angolon.. na mindegy. Köszi a választ!
2011. márc. 5. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolától függ. Kérdezd meg az angoltanárod vagy az osztályfőnököt. Van olyan iskola, amelyik eltekint az osztályozótól, van olyan is, amelyik szigorúan megköveteli.
2011. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ofőm az angoltanárom :) Majd megkérdezem
2011. márc. 5. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
nem úgy van, hogy min. 2 évet kell az adott tárgyat tanulni? akkor már simán lehet előrehozottat.
2011. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!