Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig kell leadni a jelentkez...

Meddig kell leadni a jelentkezést az iskolákba? És csatolni kell a felvételi eredményt igazoló papírt?

Figyelt kérdés
Teljesen meg vagyok kavarodva, van ahonnan azt hallottam h már rég lekellett volna adni de csak ma jött meg a felvételi eredményt igazoló papír! Vagy azt nem kell csatolni? Nagyon ki vagyok készülve, már minden bajom van és most azt is hallgatom hogy az egészet elszúrtam mert még nem adtam le...Most akkor mivan?!
2009. febr. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Tegnap éjfélig volt a határidő, most már nem lehet jelentkezni. De ez mindenhová ki volt írva, hogy febr. 15, de mivel az vasárnap volt ezért febr. 16. Szóval tegnap lejárt a határidő.
2009. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hova jelentkezel? Gimibe vagy egyetemre?
2009. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gimibe és középsuliba...
2009. febr. 17. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok...bocsi azt hittem fősuli vagy egyetem :S Ne hari...a középsuliról nem tudok semmit :(
2009. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, megnyugodtam...:)
2009. febr. 17. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs gond,középsuliban rugalmasak!Telefonáljatok be és kérdezzetek rá,tuti nem csúsztál le semmiről!Sok sikert a felvételihez!
2009. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
február 20. most mondták a rádióban.
2009. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!