Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készülhetnék fel a...

Hogyan készülhetnék fel a biológia emelt szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, tanácstalan vagyok. Tényleg nincsenek nemhogy tételek, de még témakörök sem megadva? Vagyis ez azt jelenti hogy bármit kérdezhetnek tőlem, ami biológia és gimnáziumi tananyag ráadásul emelt szinten? Tudom hogy írásbelin mindent tudni kell, de ott mégiscsak jó sok időm van gondolkodni és lenyugodni, valamint feladatokban kell alkalmaznom. Szóbelin semmi segítségem nem lesz? És minden témában (pl. evolúció is) maximálisan a toppon kell lennem? Akkor miből készülhetnék jól fel rá? Köszi előre is!
2011. márc. 2. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A követelményrendszerből bármit kérdezhetnek, igen. De vannak kérdések a tételekhez, és kidolgozni is van időd.

Én a Sebőkné Orosz Katalin féle Biológia 3 című könyvet ajánlom.

Egyébként ezt a kérdést már előtted jó páran feltették, használd a keresőt.

2011. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, de azért várom még a válaszokat:)
2011. márc. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!