Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most már nem tehetek gondolom...

Most már nem tehetek gondolom semmit, késő bánat, vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen mindenkinek benyalt már akinek csak tudott, diákoknak, de főleg tanároknak...A csoporttársak már átlátnak rajta, a tanárok még nem. Mint az ANTI puskázás, csalás nagykövete állítja be magát, közben meg lepuskáz mindent, hol így, hol úgy sikeresen.

Az az őszinte engem ez nem is zavar, míg valaki egy átmenőre puskázik, a maga baja, de mikor valaki 5 ösre puskázik attól hánynom kell. A csaj egy kv.a nehéz vizsgán 5-ösre puskázott, csomó mindenkit elvágtak. Még ez se érdekelne annyira, ha nem emiatt a vizsga miatt lenne előttem pont a tanulmányi ösztöndíjban. Az is lehet, hogy pont miatta nem kapom meg (nem tudom két jegyét, nem vagyok biztos). Egyszerűen hánynom kell tőle...mondjuk már tanárhoz nem mehetek, de azért lenne két szavam hozza, viszont primitívkedni sem akarok...

szerintetek?


2011. febr. 28. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani,hogy ilyen az élet.Mindig is voltak,vannak,lesznek talpnyalók,akik mindenkit keresztül törtetnek,és nem csak az egyetemen,később munkahelyen ugyanazt csinálják.Általában nem az kapja a legtöbb fizetést,aki legtöbbet dolgozik,hanem akinek a legnagyobb a pofája.Én sem vagyok ilyen és engem is idegesít.De az igazság odaát van... :)
2011. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ok. de nekem meg szükségem lenne a pénzre:(

És jó lenne valamit mondani, hogy ébredjen meg.

Amúgy már rájöttem, hogy ilyen az élet, elég sz.r:-S


köszi a válaszod

2011. febr. 28. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy most már nem tehetsz semmit? Eddig se nagyon tehettél, illetve egyetlen egy dolgot: széttanulod magad, hogy becsületes úton jobb legyél, mint az ilyenek.

Sajnos pontosan tudom, mit érzel. Nem tehetsz mást azonban annál, mint amit tanácsoltam - nem elég, hogy te tudod, hogy jobb vagy nála mind agyban, mind emberileg, meg is kell ezt mutatnod. Így működik a világ, ahogy az előttem szóló is írta.

2011. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2011. márc. 1. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem egy ilyen csoporttársam van azzal a különbséggel, hogy ők nem is állítják magukról, hogy nem puskáznak. Én párszor megmondtam, hogy kicsit pofátlanság maxra puskázni...erre persze tagadtak, pedig mindenki látja. Sajnos tényleg ilyen az élet. A liciben abban reménykedtem, hogy egyetemen megszűnik az ilyesmi. Hát tévedtem...most abban reménykedek, hogy majd álláskeresésnél szűrik az ilyeneket. Egyre nagyobb a gyanúm, hogy megint csalódni fogok, mivel nekik mérnök vagy cégvezető apjuk van. És mindenekfelett az a legidegesítőbb, hogy a médiájuk az egekig ér mégis órán sokszor kérdezősködnek tőlem, mivel ők nem értik.

Ebbe csak beletörődni lehet sajnos és igyekezni, hogy minél jobb közösségbe keveredj.

2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!