Valaki irodalom helpp?

Figyelt kérdés

Örkénynek két egypercesét nem teljesen értem.

Fasírt és Szakmai önérzet a két novella.


2011. febr. 28. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Mi az, hogy "nem teljesen" érted? Részben érted? Mit értesz belőlük?
2011. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fú mondjuk lehetne annyi eszed h a tartalma érdekelne és akkor hogy világos legyen drágám: LÉGYSZÍVES VALAKI RÖVIDEN ÉRTHETŐEN MONDJA EL MIRŐL SZÓLNAK EZEK!
2011. febr. 28. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Drágám, a Fasírt összesen 3 sor. Mi a langyos lóf.szt lehet ennél RÖVIDEBBEN leírni? A másik sem sokkal hosszabb. Olvasási nehézségekkel küzdesz, vagy mi a lószar van?


Megmondjam mi van? Lusta és hülye vagy az agyadat használni, talán még el se olvastad a két írást. Itt meg teszed az okost és fellengzősködsz.

2011. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mekkora gyökér vagy ezzel csak saját magadat járatod le, nemis tudom mért írsz ide hhogyha csak észt osztani tudsz komolyan az ilyen emberekre nincs szükség és képzeld el elolvastam de tudod ezek az egypercesekn ha hallottál volna róluk tudnád is mit jelentenek szóval groteszk tartalmat fednek és igen nemtudom h mit de attól még nem vagyok hülye
2011. febr. 28. 16:56
 5/5 anonim válasza:
Hát nemtudom te mit szólnál hogyha neked ugyanezt válaszolná valaki csak azért mert éppen nem értesz valamit.Aki segítséget kér mert azthiszi vannak olyan értelmes emberek akik normálisan válaszolnak és ilyet kap hát annak csak gratulálni tudok.Neked is ezt kívánom hogy bunkó válaszokat kapj és ezzel érd be.Amúgy meg ha nem akarsz segítni ne írogassál ilyeneket. Ennyi!(Örkényt amúgy is nehéz értelmezni!!!)
2011. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!