Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Készültök már a kémia érettség...

Készültök már a kémia érettségire?

Figyelt kérdés
én még csak a szervetlen kémiát vettem át és még van a szerves és az általános és persze a számítások. nagyon félek hogy nem lesz elég idöm felkészülni rá :( most hétvégén akarom átvenni a szerves kémia könyvet bár nem sok esélyt látok rá. valaki van még igy vagy már mindent tudtok???
2011. febr. 24. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!! nem vagy egyedül pont ugyanígy állok mitnha én írtam volna ezt :)

én is elkezdem lehet még ma szerveskémiát a számításokat már 2 hete elkezdtem gyakorolni

2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ősszel érettségiztem előrehozottan. 98% lett, pedig 2 héttel a vizsga előtt kezdtem el átnézni az anyagokat.
2011. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ajj akk hálistennek nem vagyok egyedül. am második- én nem vagyok zseni hogy elötte 2 héttel készüljek.

szerintetek mit tanuljak nagyon?? ma kezdtem el a szerves kémiát az alkoholoknál járok de ez csak jegyzetelés volt nem valódi tanulás. a szervetlen kémia mennyire nehéz?? ugy láttam csak mesélös bár biztos az is nehéz. a számításokat hogy gyakoroljátok?? van egy könyvem amit villányi attila irt és levannak vezetve benne a feladatok de a tanárom szerint nem iylen feladatok lesznek benne. találtam feladatokat a kémiaérettségi.hu oldalon de csak oylanokra számithatok vagy másra is?? köszi a válaszokat

2011. febr. 24. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én sem vagyok zseni. :) Bár innentől kezdve gondolom, ha azt mondom, szerintem nem nehéz, akkor nem sokat adsz a véleményemre.

Számítási feladatokhoz jó az Ötösöm lesz kémiából (Villányi írta), illetve a korábbi érettségi feladatok:

[link]

A Villányi-féle két A/4-es alakú könyvben lévő feladatok némileg nehezebbek a középszintű érettséginél.

2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Ötösöm lesz kémiából csinálom a feladatokat énis nagyon nagyon jó könyv minden benne van...
2011. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekem a kémia példatár és tesztgyűjtemény megoldásokkal című könyv van :

[link]



ez akkor nem is jó?? vegyem meg a villányi féle könyvet???

és akk ez az oldal se elég??:

[link]

2011. febr. 25. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kémiából fogok érettségizni, de én még ott sem tartok ahol te!! Nagyon félek!! Most már ideje lenne elkezdeni úgy rendesen!! Amúgy te hol fogsz érettségizni? Tudod már mikor?
2011. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is nagyon félek mert ettől függ a jövőm gyakrolatilag. május 16. felé lesz az érettségi ugy tudom
2011. márc. 2. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert és hajrá!!
2011. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!