Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia érettségire készülök...

Kémia érettségire készülök Mozaikos tankönyvekből. A 8. -as,9. -es,10. -es megvan, szükségem van a 7. -esre is?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem maxim kiadó 9 és 10.es könyve elég.. ha azt alaposát átnézed megtanulod a szabályokat 4-5 meglehet... kémia tanár
2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom helyettük a Villányi könyveket.

Most a fekete: tk+gyakorló van forgalomban, de ha sikerül megszerezned a régebbi középiskolai összefoglalót azzal nyert ügyed van.


Van feladatgyűjtemény is: 5ösöm lesz kémiából képlettár.

És még kísérletes könyv is van, de azt neten, yeoutubeon is megtalálod.

És még a google is jól jön néha. :)

2011. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az Ötösöm lesz kémiából nekem is megvan, a többi villányis-könyvön még gondolkodom :)

A mozaikos könyvekből tanultunk, ezért gondoltam ezekre.

De köszönöm mindkettőtök válaszát!

Természetesen, ha valaki megtudná mondani, nagyon sokat segítene :)

2011. febr. 22. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is idén érettségizek kémiából, 9-10-es mozaikos TK+ Villányi könyvek+fakt+különóra a titkom :)
2011. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hetedikes nem kell, azonban a 8.-ostól mindenképp, ugyanis abban van a szervetlen kémia, ami ugyanúgy követelmény. Sajna csak a kémia oktatását oldották meg ilyen hülyén( hogy az elvárt tudás általánosból is származzon), pl. fizikát végigveszi az ember középiskolában. A 7.-esben alapfogalmak vannak, ami a 9.-esben bővebben le van írva.


Ajánlom még, hogy használd a követelményrendszert, akkor tudni fogod, pontosan mi kell. (OH honlapja)

2011. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ti válaszaitokat is! :)
2011. ápr. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!