Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szerezne nekem...

Mit gondoltok, szerezne nekem gyakorlati melót?

Figyelt kérdés
Unokanővérem remek kapcsolatot ápol a Fókusz riporterével, Szalai Anettal. Együtt járnak koncertekre, bulikba, már én is voltam velük. Mit gondoltok, a rokonom miatt szerezne nekem gyakorlati melót?
2011. febr. 19. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek van értelme? Fogsz rá kapni érdemi válaszokat, az igen, nem, talánon kívül?? Esetleg csak közölni szeretted volna velünk hogy van egy unokanővéred aki ismer valakit?


Próbáld meg, nem veszítesz semmit!

2011. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Manapság már csak ilyen protekciók révén tudsz helytállni az életben! Am biztos segitene ha megkérnéd!
2011. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem, csak olyan szégyenlős vagyok ilyen téren, égne a pofám odamenni, főleg ha koppannék. ez már protekció ?
2011. febr. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!