Mennyi az OM számom?

Figyelt kérdés
Holnap van az utolsó nap az egyetemi felvételi lapom postázására, már teljesen kitöltve, befizetve, stb stb. Egy problémám van még! Mennyi az én OM azonosítóm?! Merthogy még anno 2009-ben (holt részegen) elhagytam az OM kártyámat, akkor mosolyogva közölték, hogy ugyan nem kell olyan, és hogy nem is lehet újat igényelni. Most meg itt kéri a felvételi lapom! Akkor honnan a búbánatból tudjam? Valahol megmondják? Előre is köszi, sürgős!
2011. febr. 14. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a suliban a naplóba be van írva:)
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A diákigazolványodra is rá van írva, az Azonosítószám felirat alatt, fölül. 7-essel kezdődik és 11 jegyű.
2011. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%
Jaja, az van a diákon is, amit a bérletre írsz.
2011. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
A diákigazolványon lévő szerintem nem az OM azonosító.
2011. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Az a diákigazolvány szám!!! Az OM azonosító az más!
2011. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21:36 téved.
2011. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

21:35-ös vagyok, szertem azt amikor az emberek olyan dolgokat állítanak biztosan, amiről fogalmuk sincs mint az utánam író személy. Legalább nézne utána.

Egyedül akkor nem a diákodon az a szám, ha másik suliba mentél, vagy elhagytad és újat csináltattál. Másfelől nyugizhatsz

2011. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam, egy papírra volt felírva. Amúgy tisztába téve a dolgot, úgy tudom, hogy mindenkinek fennt van az első gimis diáki.-án, legalábbis a mi időnkben (2006) rárakták. A problémám csak az volt, hogy én a fent nevezett éjszakán azt is elhagytam, úgyhogy 2009 végétől új diákim volt. Nem tudom, hogy mi történt volna, ha nem találok rá erre a papírosra, elég hülye ez az OM azonosítós rendszer. Na de megoldódott, szóval köszike.
2011. febr. 14. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, én úgy emlékeztem, hogy nekünk nem volt rajta a diákon. És gondoltam még mindig jobb, ha kap ellentétes vélemény, és megkérdezi a sulijában, mintha ráírja a diákszámot, és aztán kiderül, hogy nem az.
2011. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!