Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HELP! A felvi jelentkezési...

HELP! A felvi jelentkezési lapnál a tanulmányi eredményeket hogy kell beírni, ha (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

... ha az ott lévő 12.év végi jegyek rublikáját tekintve nem tudok infoval szolgálni???

Üresen kell hagyni? (és csak a 11.év végit beírni?)


2011. febr. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. 11. év végi eredményeidet beírhatod, és csatolod mellé a bizonyítvány fénymásolatát.
2011. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

micsodát????!!!

én semmi csatolmányról nem tudok...


és a 12.est üresen hagyjam?

2011. febr. 13. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak azt írod be, amiről papírod van, utólag majd el tudod küldeni az év végidet és az érettségidet, annak van egy másik, talán júliusi határideje.
2011. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak olyat írj be, amit igazolni is tudsz.

11. év végi eredményeid már megvannak bizonyítványban. Azokat tehát beírhatod, és mellékeled az 11. év végi bizonyítvány fénymásolatát.


12. év végi eredményed még nincs, így ne is írj be semmit, mert igazolni sem tudod.

2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy hiteles legyen, csatolni kell minden bizonyítvány fénymásolatét, erről nem beszéltek neked az iskoládban?
2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát erről nem nem beszéltek nekünk... huúú.. ilyen az én ofőm!! :S milyen alattomos, ott hozta be ofő órára a bizit, h kiirjuk belőle a jegyeket
2011. febr. 13. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatolni még bőven ráér...

De amúgy nem tudom mit puffogsz. Minden le van írva felvi.hu-n

2011. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!