Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova kerül a következő érvénye...

Hova kerül a következő érvényesítő?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok,itt érettségiztem,majd maradtam technikumon!Idén fogok végezni!A titkárságon lesz.rnak mindent,az érvényesítőket is az ofőnek adták oda(holott ott kellene beragasztani mindenkinek,velünk meg csak aláíratott egy papírt hogy átvettük és ofő kiosztotta a matricákat)!Nos nálam az a baj,h még 9.-es koromban sajnos elég felelőtlen voltam és megbuktam,ezért évet kellett ismételnem.Így érettségire alapból 5 matrica volt az igazolványon!Ehhez jön a 2 éves szakképzés és hát most a 7.-nél tartanék!Sajna egyedül én vagyok az osztályban, aki korábban buktam ezért mindenkinek csak 6 matrica van a diákján(sőt van akinek csak kettő,mert csak a szakképzésre jött ide) nekik meg ugye kifér a 2 oszlopban.Hiába voltam a titkárságon a hölgynél,azt mondja nem ér rá,fontos dolgai vannak,nyugodtan ragasszam ahova fér!Gondolhatjátok én meg szeptember óta nem merem sehova,igényeltem ideiglenest és azt használom azóta is iskolalátogatásival!De ez így nem állapot hisz októberig jogosult vagyok a saját diákommal!Mondtam a hölgynek,hogy igényelnék újat de szerinte az utolsó évre felesleges és kb. 1-2 hónap mire megérkezne és úgyis 8 évig érvényes az igazolvány tehát jó ez...

ezért kérném a segítségeteket hogy hova tegyem a következőt?Sajnos senki nem képes elmagyarázni!Mellékelek képet is csak sajna nagyon homályos mert csak mobilom van amivel fotózni tudok!Megköszönném ha pontosan leírnátok hova tehetem!

[link]


2011. febr. 11. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd a legelső matricára.
2011. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Ki kell látszódni valaminek az első matricából?
2011. febr. 11. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az igazgatóval. Nehogy már a titkárnő tudja, hogy neked mikor lesz szükséged a diákigazolványra. Bármikor elköltözhetnétek, és akkor busszal/vonattal járnál be esetleg.
2011. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bal oldalt felül egyébként még elfér.
2011. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És oda lehet tenni?Mármint bal oldalra?

Ígyis úgy lejáratott a titkárságon a hölgy,ott oltott vagy 3 tanár előtt!

2011. febr. 11. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a titkárnők olyan rohadt nagyra vannak magukkal, holott a munkájukat kvázi bárki el tudná végezni. És még ő mondja meg, hogy neked mire van szükséged... Mit képzel az ilyen?


Amúgy ne izgulj, rá lehet ragasztani a következő matricát az előzőre. Egyetemen simán így megy, hiszen ott 6-nál alapból több matrica kell (ott félévente kell 1). Amúgy miért kéne a korábbinak látszania? Az már úgysem érvényes, akár le is kaparhatnád, ha nagyon akarod. Csak az aktuális év (félév) számít.

Új igazolványt semmiképp ne igényelj emiatt, az ideiglenest is felesleges volt, nem is értem, hogy a hülye titkárnő miért nem tud rendesen tájékoztatni...

2011. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajna ezek bármit megtehetnek!:(

Valaki nem tudná feltölteni az igazolványát?Hogy láthassam,hova is kell kerülnie!

2011. febr. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!