Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (túl rövid túl...

Mit csináljak? (túl rövid túl hosszú)

Figyelt kérdés

Mérnök hallgató vagyok, első éves, most vagyok a második félévben. Egyszerűen rettentően nehéz dolgom van, mindemellett szeretnék hétvégénként (ha nem is minden héten, legalább 2 hetente) találkozni barátnőmmel. De még így sincs elég időm. Van 6 reál tantárgyam (fizika, geometria, matematika, mechanika, geodézia, informatika), amikből folyamatos házi feladatok, beadandók, minden héten informatika és geometria ZH, és hozzá tenném, hogy minden nap 4-5 óra körül indulhatok el haza (mert bejárós vagyok, ami megint csak időt vesz el), kivéve pénteken, amikor már délben végzek.

Ez a félév egyszerűen sok, mindenki szerint sok, és ez ezen az egyetemen a legnehezebb... mindemellett a matematika tanár tőlem a 90%-ot várja el, és rólam beszélnek a geometria tanárral, hogy én vagyok az egyik legjobb... Ez is rossz, hogy valószínűleg csalódni fognak, mert míg előző félévben volt időm tanulni, ebben nincs sok és azt keveset is leginkább a heti 2 zh-ra tanulás és a beadandók veszik el.

Ilyen félévvel biztos sokan találkoztak már... Ti hogy oldottátok meg?


2011. febr. 11. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv a mérnök hallgatok közt.
2011. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőd nem tudna néha elmenni tehozzád?Megtanulod a leckéket,utána taliztok 1-2órát.Aztán meg itt a tavaszi-nyári szünet:)
2011. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!