Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érettségi tanúsítványt...

Az érettségi tanúsítványt kipostázzák?

Figyelt kérdés
2006-ban emelt szintű érettségit tettem (2002-ben volt a rendes érettségim) és idén kéne a felvételihez a tanúsítvány, amiről meggyőződésem,hogy nem kaptam kézhez.
2011. febr. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
a tanúsítványt személyesen megkapod az érettségi vizsgák lezártával abban az intézményben ahol csináltad, vagy bemehetsz érte később is. Postázni nem valószínű, hogy fognak, mivel alá kell írnod, hogy átvetted. Bár lehet hogy problémás lesz a dolog négy évvel az érettségid után.
2011. febr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jézusom és most kapsz észbe, hogy esetleg kéne? Hát meg is érdemled...
2011. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen elég ciki a hivatalokra nézve hogy 0 tájékoztatást adnak.
2011. febr. 11. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapság már semmiről nem adnak tájékoztatást. Sajnos neked kell utánajárnod a dolgkoknak addig amíg el nem éred a dolgod. Nekem azt sem mondták meg, hogy mikor lehet kézhez venni a nyelvvizsga bizonyítványomn, harmadjára mentem be (egy másik városba) mire ideadták.
2011. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!